velayat
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درد دلي با سيد مرتضي آويني

2 مشترك

درد دلي با سيد مرتضي آويني Empty درد دلي با سيد مرتضي آويني

پست  imanzamani الثلاثاء مارس 02, 2010 5:05 pm

سلام به همه
راستش نمي دونستم چي بنويسم خود به خود كشيده شدم تو سايت شهيد آويني قسمت «حرف دل» اين مطالب رو يكي از بازديد كنندگان نوشته:
سلام آقا سید. امشب خیلی دلم براتون تنگ شده. خیلی وقته نه با عکستون حرف میزنم نه حرفهاتون رو میخونم و نه صداتون رو میشنوم. توی این مدت چند باری رو هم که شما رو توی خواب دیدم حتی یک کلمه هم با هم حرف نزدیم. امشب بعد از کلی گناه دوباره با دیدن عکستون آروم شدم. آخ که چقدر دوست داشتم امسال میومدم فکه از نزدیک شما رو میدیدم.انگار امسال هم لایق نیستم.
میدونم که همه این حرف ها رو میخونید. پس برام دعا کنید ... این روزا بد جوری گرفتار شدم. سید! مثل همیشه آرامم کن ...

اين مطلب آخرين بار توسط imanzamani در الثلاثاء مارس 02, 2010 6:01 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

imanzamani

تعداد پستها : 2

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درد دلي با سيد مرتضي آويني Empty رد: درد دلي با سيد مرتضي آويني

پست  Admin الثلاثاء مارس 02, 2010 5:49 pm

imanzamani نوشته است:سلام به همه
راستش نمي دونستم چي بنويسم خود به خود كشيده شدم تو سايت شهيد آويني قسمت «حرف دل» اين مطالب رو يكي از بازديد كنندگان نوشته:
سلام آقا سید. امشب خیلی دلم براتون تنگ شده. خیلی وقته نه با عکستون حرف میزنم نه حرفهاتون رو میخونم و نه صداتون رو میشنوم. توی این مدت چند باری رو هم که شما رو توی خواب دیدم حتی یک کلمه هم با هم حرف نزدیم. امشب بعد از کلی گناه دوباره با دیدن عکستون آروم شدم. آخ که چقدر دوست داشتم امسال میومدم فکه از نزدیک شما رو میدیدم.انگار امسال هم لایق نیستم.
میدونم که همه این حرف ها رو میخونید. پس برام دعا کنید ... این روزا بد جوری گرفتار شدم. سید! مثل همیشه آرامم کن ...
ممنون از حضرتعالی
ولی به نظرم سید مرتضی بوده Shocked
حتما اشتباه تایپی اومده
به هرحال ممنون
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 162

https://velayat.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درد دلي با سيد مرتضي آويني Empty رد: درد دلي با سيد مرتضي آويني

پست  imanzamani الثلاثاء مارس 02, 2010 6:01 pm