velayat
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

وضعیت یاهو را چک کنید - مچ دوسستون رو بگیرید

وضعیت یاهو را چک کنید - مچ دوسستون رو بگیرید Empty وضعیت یاهو را چک کنید - مچ دوسستون رو بگیرید

پست  valayat الثلاثاء يوليو 06, 2010 1:45 am

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

وضعیت در یاهو جستجوگر چیست؟
وضعیت در یاهو جستجوگر ابزار مبتنی بر وب است. شما می توانید آن را به دوست خود آنلاین است یا آفلاین در یاهو مسنجر استفاده کنید.
چگونه باید این سایت استفاده کنم؟
آن را به آسانی به عنوان 1-2-3 ، تنها کافی است وارد یاهو! شناسه قربانی ، شما می خواهید در جعبه سفید و کلیک بر روی دکمه بازگشت در صفحه کلید و یا کلید جستجو اسکن. یافته ها ممکن است نشان دهد تا : آنلاین ، نامرئی ، آفلاین یا در سرور سرورهای ما مشغول هستند و یا سرورهای یاهو overbusy هستند. من می خواهم به تشخیص اعضای نامرئی در MSN مسنجر ، چه باید بکنم؟ این سایت فقط برای یاهو! مسنجر و فقط می تواند یاهو را شناسایی! کاربران مسنجر مخفی هستند ، ما در حال کار بر روی یکی از ویژگی های جدید MSN به زودی در دسترس خواهد بود.
آیا می شناسه من در لیست من نیست من مطلع شوم؟
بله ، Dom.ir قادر به فاش کردن وضعیت (آفلاین -- آنلاین -- نامرئی) اگر شما هر شناسه آن را در لیست یاهو قرار دهید رسول را نداشته باشند ، شما تنها کاری که باید معتبر شناسه یاهو مسنجر.

valayat

تعداد پستها : 5

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

وضعیت یاهو را چک کنید - مچ دوسستون رو بگیرید Empty رد: وضعیت یاهو را چک کنید - مچ دوسستون رو بگیرید

پست  valayat الأربعاء يوليو 14, 2010 4:18 am

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

valayat

تعداد پستها : 5

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة